![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjiROAEjow86da847MiadTxBXfPoEUuUIWBHydJzKUFbgzqXqJO6RNyhIEIs6zCPWA38583nDMiffxpx8xaU4ycWc1M-Gn-Ktnq4UGWuBzaT9vat72CcxDUC0H-mgzctfHrpn3W11UfGh8V/s320/fio.jpg)
Prandelli kendi ülkesiyle ilk resmi maçına 5 sezon boyunca birlikte olduğu taraftarlarla çıkıp 5-0'la selamladı Floransa halkını. İtalya'daki ilk resmi maçında ilk golü atan isim de Fiorentina'da yeniden ayağa kaldırdığı isim oldu: Alberto Gilardino.
Prandelli'nin İtalya macerasındaki ilklerin altında Fiorentina kaynaklı imzaların olması gayet hoş oldu.. Uğur getirir umarım bu güzel noktalar.
Hiç yorum yok:
Yorum Gönder