![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhiJjT1xh8YgJi2QaMwpzHdmI8AJkx2DtbQxTfmSOjO8GK2-0m9e_p_69IagiABXWfzmP-Q4mgbaEoxuLpvI1gmz2bXR-F-H3XGtoFJC4cHiXiWHkn7nFkx_2tTT0NZm-z3iX5-10vvXqU/s320/fenin.png)
Kendisi Teplice forması giymekteydi ve geleceğin yıldız adayları arasındaydı. Hala yıldız adayları arasında ancak 3.5 milyon € farkla artık Frankfurt'un yıldız adayı oldu.
Liverpool, Arsenal, Juventus peşindeydi diye biliyorum. Daha fazlası da olabilir çok araştırmadım. Daha çok şans bulabileceğini düşünüp Frankfurt'u seçmiş. Buradan sıçrayıp bir yerlere gider 2 seneye. 3.5 milyon'un üstüne 10 daha katıp Seria A veya Premier Lig'e doğru gider eğer burada başarılı olabilirse, gidip de fos çıkmak da var işin ucunda..
Hiç yorum yok:
Yorum Gönder