![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhmsCc0XtoAPRwihfE06DnR9G9r4UOM1oGd49XqEhyNDDVSc_PQZkifli7gcV1R9uZYdWtdN8r_J89HfuVMAoJvWZktgrlphEl0piIorsvFCMdWHChEpTnml9fZR9ZTFNAouXfGNLJdSzU/s320/adebayor.jpg)
Takım arkadaşına vurunca da ceza geliyordu eskiden ki kural değişmedi diye biliyorum yani bir ceza gelmeliydi kendisine. Maçta kırmızı bile çıkmalıydı belki hareketin sertliğine göre, görmediğim için yorum yapamıyorum.
©Artemio Franchi. Template by Dicas Blogger.
1 yorum:
tolunay'in denizlispor gunlerinde, turkiye kupasi dahlinde oynanan bir fenerbahce macinda suleymanou'ya yumruk atip kirmizi kart gordugunu hala hatirlar, huzunlenirim..
Yorum Gönder