![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhPLmnKP4usS98lDAZHlFq8rmqVcJ1w9gt-gvUrWGl8R1-xeZMOBKfV6mvhrHs8CtyYxrSGAFlMY97qfuESWdQRCSKwEOGWkIBIRJAAS1ckbGjL9i8MkvzE51wzWZXcpgqBiBY3-Ia8ZC0/s320/adidaswawaaba.jpg)
Süs değil görülen şey,
2008 Afrika Uluslar Kupası için
Adidas'ın ürettiği, daha doğrusu yeniden dizayn ettiği top. Bildiğimiz
+Teamgeist'tan farkı sadece renkleri. Futbolcular tamam da tribündeki seyirci bu topu nasıl görebilecek merak ediyorum. Yeri geliyor bembeyaz süt gibi topu göremiyor insanlar, bu nasıl görülecek? Boy boy yeşilli-sarılı-kırmızılı ülkenin cirit attığı Afrika Kupası'nda bu renklerde iki takım maç yaparken durum ne olacak merak ediyorum doğrusu.
Hiç yorum yok:
Yorum Gönder