![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEidjdf40t0bsOqRR8NAMjrnQGTzH9p6oFocBtibENpC8dkjvA3CADaiLXzkeRcD8dpSfQjX9LrmKfW33XqgO_ScsJ9ENZNaE0mR-qA2hGmZgFCVelTOLlbJiOBkHxNvY5QOQBho1GuxrNHe/s320/IMG_0357.jpg)
Anneleri ile birlikte değil yavrular ve bakıldıkları evde 1 kedi ve 1 köpekle birlikte tam 9 kedi 1 köpeklik nüfus oluşturuyorlar, böylece bakımları da zorlaşıyor..
İlgililer blogun mail adresine (violafranchi@gmail.com) mail atıp iletişime geçebilirler benimle. Ben oradan kediyi nasıl alacakları konusunda bilgilendirme yapacağım, gerekli mail ve telefonu iletirim.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjs-8pxx5UTuxFnSrGoVpQfFxRlfJntfEMcQZ2hpzC50W5NMAA2YKK1af8DW-R6FnPBnzhmqJl-Hy_wOS1y81otXRFL3ChEsDiOWOo5nJs1ZpLVPAIxry2S_qs97RDlMLQdFUm5NN1if7iF/s320/IMG_0358.jpg)
1 yorum:
Bravo Artemio!
Ha bu arada kediyi alacaklar kismini hediye alacaklar olarak okudum ya :) helal...
Yorum Gönder