![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhcHOe-OYkd2fnG1l5A2C6CBl7Ff8tFOkxLNx-Uqq_zycWDRbblyqqJVv3p1emXexSwjvAH1RdeqVhpHjVjVwnnhvAgzrewGWX3EHz5XUPvHE9EozayvnFvNS1kiDOmnXmOASzcTMCMCF8/s320/moratti.jpg)
Nasri'yi anlarım, ömür boyu Marsilya forması giymeceğinde herkes hemfikir. Quaresma da sonuna kadar Porto'da durmayacaktır o da açık ve net. Aquilani hakkında kararsızım, kalır mı gider mi bilemem de Gerrard nedir ? Liverpool'un Amerikalılarına para tatlı gelse bile Gerrard biraz daha fazla ücrete takımını bırakır mı ? Düşünüyorum bunun cevabını, bırakması için bir sebep bulamıyorum.
Hayırlı işler Moratti..
Hiç yorum yok:
Yorum Gönder