![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi5zYytESP8HhCK47V2uOxFWgHlFZNWM85ec5nzGwbD5ZllrGVAULPDrS8nQ6R2way4ERILNRk7nFiArv0CJ0Uw1LcRunN9M_j8uHwYsqCtLeziO5k2qYx6DH-uRVVOV_kHbOhGzYH7kFUb/s320/par%25C3%25A7al%25C4%25B1.jpg)
Sebep belli: AKP'yi üyesi olduğu Galatasaray'a tercih eden Erdoğan Bayraktar'ın skandaldan öte konuşması, stat açılışında spora siyaseti karıştırmaya kalkması, Başbakan olabilen ama eleştiriyi kaldıramayan diğer Erdoğan'ın -başka bir deyişle Recep Bey'in- bu olay sonrası stadı vermemek için yaptığı tehditler...
O gün spora siyaseti bulaştıran ve yıllardır beklenen stat açılışında kendi şovlarını yapmak isterken o açılışı oyuncağa döndüren AKP, Recep Tayyip Erdoğan ve Erdoğan Bayraktar gibilerine inat 12 Haziran 2011 günü bu sefer biz siyasete sporu karıştırıyoruz. Formalarımızla gidiyoruz oy vermeye.
Twitter üzerinden #formamlasandigagidiyorum ve #15ocakunutmaunutturma tagleri ile takip edebilirsiniz.
"Fikri hür, vicdanı hür Galatasaray taraftarı..."
Hiç yorum yok:
Yorum Gönder