![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiW3uadZA39xL8LElAgrescTng0yATA_Z2iWZM8hq4p5-X3IJe17ickthHA_IoO614-br62KzryW1U5lVruc6gqxzgeZHjeAm3Laepiq-g1xoDACGNu1D4IyO46gjSNEuhnZLmFnQtDV_fN/s320/lewis-felipe.jpg)
Hamilton geçen sezonki gibi buraya lider geldi. Şampiyonluğu kendi elleriyle rakibine sunacak mı geçen sene yaptığı gibi, yoksa Massa kendi evinde sadece gönüllerin şampiyonu etiketiyle mi sezonu noktalayacak ?
Hamilton 7 puan önde ve yarın ilk 5'te kalması kariyerinin ilk şampiyonluğu ve F1 tarihinin en genç şampiyonu ünvanı için yeterli olacak.
1 yorum:
Bu sefer hata yapma adamım...Al o şampiyonluğu..
Yorum Gönder