![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhmGTSm7ybq0if2mKT9emv9jylCn5xrJXuetEDykxjKGRPc5l4UoSDmM6RvKUs0pzt39IHIIGzfTaAY1P99vr7Kuqf8z-Wf1w2SWvkQ6Y-hpSx7-ucDxJIsAzSBpDVmqCyTd4KeGCTP04LV/s320/coffee.jpg)
Bol kafeinli, az uykulu, can sıkıcı ve sayfa sayfa konuyla dolu bir vize dönemi daha geldi. Yaklaşık 2 hafta pek sıkıcı geçecek yani 17-27 kasım arası.. Blogu durgun geçen dönemden sonra yavaş yavaş eski temposuna döndürmeye başlamışken vizeler tam araya girdi. 27 kasıma kadar güncelleme sayısı/sıklığı iyice azalacak.. Yine de 12-13 gün boyunca aradaki boşluklarda ilk işim buraya yazmak olacak ona eminim..
2 yorum:
Allah zihin açıklığı versin, 27'sinden sonra yakana yapışırım yalnız yazmazsan :)
sorun yok o zamandan sonra :) önemli birsey olmadıkca hızlanmaya baslarım yeniden, 9 gunum kaldı geriye..
Yorum Gönder