![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiYvyz8OckEH3pIZojlhw5HN2h3QqGs9pPhyphenhyphenlgtpeC5hOLtq4VbyAet7YItZyadq3drsqgjLXZPs2TIwCvfYsqhI6fR-nLyKlXKIO-MotpepAIU8pnAlJDJYk5QP3WVPsRwtvl43X3-kDYz/s320/cp_438a1536860345.jpg)
paris sg kendi evinde 1 puan aldı 2 sıra yukarı attı kendini.. lens yine mağlup son hafta ikiye bölünecekler.. yukarda ise bordeaux ve lyon kazandı.. haftaya ise şu kritik maçlar oynanacakki özellikle lens bordeux maçı kaçırılmamalı..
lens - bordeaux
sochaux - paris sg
auxerre - lyon
touluse - valenciennes
fransa ligue 1
1 yorum:
paris gitse iyi olur.. lyon da sampiyon olmasa iyi olur.. fransa ligi dendiği zaman artık sampiyon lyon lafını duymaktan bıkmayanlar sadece lyon taraftarlarıdır..
Yorum Gönder