![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjxoa9RLFntr6R9bwZrky0B7AkrME9NyeCeUIcebr-xrS1Hw8XXw8fSN2Zs9bhf8gERfR4i4CPzPPy4BF8iHPmZcjYs8dHCbiDNHxhTqvV_YlOfPPxWjVQzNVI7ayqYoiys5KtA60c1gzPQ/s320/rcp2.jpg)
Bir de sana sesleniyorum 19 Şubat 2008 günü Marmaris'te Cine Point'te 17.45 seansında filmi 2. sıradan izleyen kız :
Bir film karakterine hayran olabilirsin, filmi çok beğeneceğin önyargısı ile izlemeye gitmiş olabilirsin ama adamın attığı adıma bile bayılarak deliler gibi gülmenin alemi yok. Salonda zaten o saatte topu topu 15-20 kişi var, ayıp değil mi bu yaptığın. Lütfen ama bunlar böyle olmasın. Sinirleniyorum sonra ben saçma saçma.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi-lwMepOqw-L14I0pKDI9FS4PgmLRhnqJeBpCRbUZuYg0QeKQKmm0D0vCiekPj2x4NuDAIWPw5NojMBacOA-F_xT1POvWcKokYh7QFsAS47TsL_Gi2X1UbhyQLPg2uFm2upiJqb-PVcPSw/s320/zipunt.jpg)
Dinlemek İçin : Zi Punt - Majestic Bear
Hiç yorum yok:
Yorum Gönder