![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEghe3RwFZ3qF3ng3G105X12TiBgNFI3hW4T_bOJ-3KGT_vaFMkQVfzEC39nNB4ipIAusSwWnAFcjsTsmUWT20p_jHMmASiJ8kBlsEFS1TlbSH5zHBPiYpzjw4BHxVmRTV-8ubl4NGOO-l4u/s320/18.jpg)
Roberto Baggio, 1987
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjJ0FksxonaQDENkwPzto6LiH0x5NqPdkIgkU3-j-U9tGP6Di66Iosn4KSJY_HwaSKpG7PbQlJGx2Y5Ww2cT31MObVWWhA3L3w4z3gXXSGB01to60iMiXypwy5iu_Hvxv37OoLG0XAtrWhC/s320/43-3.jpg)
Fiorentina formasını resmi olarak en son giymesinin üzerinden
18 yıl, futbolu bırakmasının üzerinden de
4 yıl geçmesine rağmen Borgonovo'ya yardım için oynanan maçta 10 numaralı forması ile 8 Ekim 2008 günü Artemio Franchi'nin çimlerine çıktığı gün tıpkı 18 sene önce bıraktığı gibi bir sevgiyle karşılanmıştı. Göbeği çıksa da, saçları ağarsa da, at kuyruğunu kestirmiş olsa da o yine
10 numaralı mor formasıyla tribünlerin kendisine taptığı
Budistti.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhl0UMVaB2apeLqFPY74A9IDwiAKWCJ3dQhHbt3XR07GugvaHtzNm1G_lLLPE5okazbWFniPoxIIUf0MkYfZZNa3cQ1t3Vx1nlD_K4gWI-aOOQy_8eX-SEYljNDkgD3PSoTRiqymlX9-fTg/s320/42.jpg)
Roberto Baggio, 08.10.2008
Hiç yorum yok:
Yorum Gönder