![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjoj4vzJYfjeATw-LkL6MdqBtE2iJqUoj74yjJSHKjLH36ha750oasB0yPwiMhyKJ1-6G8Yy82GseEfrWVhfl59ND8JAdgWacMcJppySmd1hScihaJT6NQhN9XE3PSj36v0cBkkWS1xHhIW/s320/adv.png)
Bundan 1 ay önce ani bir kararla başkanlığı bırakan Andrea Della Valle yeniden başkanlık koltuğuna oturmaya karar verdi. Henüz pek detay yok, yarın daha dolu şeyler çıkacaktır ortaya. Kendisi Macaristan'daki Debrecen-Fiorentina maçını izlemeye gitmişti, hemen ardından dün oynanan Napoli maçında da Artemio Franchi'deydi. Daha önce 1-2 maçı daha yerinde izlemişti, yani geri dönüş sinyallerini vermişti yavaş yavaş.
Hiç yorum yok:
Yorum Gönder