![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjNvdY0cAA1geXxQMkQD1SB0Tin6axTtgiTHaDy6ACmo8nYPlq0qu6tApP8Yvlazg_nLDQe5mETXHTKFhKKk37_fkKw1A8gy9kK3FtcqRW_HmhSqUNEwgsNsQqu4iq40ANlVS_wuXeohPxT/s320/den-ant.jpg)
Türkiye Kupası'nda play-off turu ilginç skorlara sahne oldu ki bu turun bombası akşam saatlerinde oynanan Denizlispor-Gaziantepspor maçıdır. 90 dakika golsüz bitiyor ve uzatmalara geçiliyor Denizli'de. Gol dakikaları resimde gözüküyor. Benim merak ettiğim 90 dakika boyunca ne yapmışlar bunlar.
4 dakikada 4 gol atılıyor ilk uzatma devresinin sonunda, ikinci uzatmada ise gol yok.. Beni benden alan da zaten Demir'in yorumu oldu gol dakikalarını bana iletirken :
"ADAMA 90 DAKİKA NE YAPTINIZ DİYE SORARLAR !"
1 yorum:
Gerçekten ilginç bir maç olmuş açıklaması yok gibi
Yorum Gönder