![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEirEzjgnb8JSwkPTajasnaTnIutu2WDvr_RpbPD4wIt0YRZ7GcqaFKdlmH8olvPIg3Z8tIl_YUdQMMapAOaU2-EBBRw5gh4ypJVvzJWuRP0kRmywY56OzRje0ici3D7NFaSNa9tlJrwnzA/s320/song.jpg)
Song'u elimizde tutamadık biraz daha az para verelim diye, ne denebilir ki. Song'u bırakıp Zebina'yı almak doğru mu yanlış mı yorum yapamıyorum. Tek merak ettiğim Zebina'nın 1M €'dan daha az bir miktarı kabul edip etmeyeceği, bilindiği gibi yönetim Song'a 800.000€ teklif etmişti kalması için ve bunun sebebi de aldığı yüksek yıllık ücretti.
Song'a ayıp edildi, bunu bilir bunu söylerim ben...
foto : trabzonspor.org.tr
Hiç yorum yok:
Yorum Gönder