![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEilg8kiny7BtWtQqNXXB-cWy_T96_gBpW9mVB6Sajsorfd1tywTaeQblCtzu_XcBRFoOZz7bE7XiX_OiOOy91qQgIv794sIj3wn0DMAn0XAYKewhro0Sbz4nmi31xn5SXbuZA-xbzsoKU0/s320/80+%26+9.jpg)
Geçen sezonu 5. sırada tamamlayan Milan kaldığı yerden tekrar başladı Seri A'ya. Bologna karşısında özellikle ikinci yarının ilk 15 dakikasında adeta tek kale oynamalarına rağmen Pato-Shevchenko ikilisi ile golü bulamadılar. Ancelotti de Skibbe gibi ön liberosunu sağ bekte oynattı. Flamini o bölgede sırıtmamış olsa da ortada oynayacağı oyununun çok gerisinde kaldı. Ligin ilk haftasında sürpriz bir sonuçla Bologna deplasmanda 2-1 yendi Milan'ı. Kaka'nın yokluğuna sığınmak ise Milanlılar için çocukça bir bahaneden ileriye gidemeyecek elbette.
Şu ana kadar en güçlü 5 takımın 3'ü puan kaybı ile başladı lige. Kalan 2 büyükten en az biri, belki de ikisi birden puan kaybı yaşayacak çünkü birbirleri ile oynayacaklar.
Hiç yorum yok:
Yorum Gönder